Przeskocz do treści

Pożyczki domowe to przeszłość

Jeśli mówimy o pożyczkach dostarczanych do domu, bezpośredni do klienta, to pierwszym skojarzeniem będzie na pewno firma Provident. Jest ona niekwestionowanym liderem na rynku pozabankowym. Pożyczki domowe są udzielane też przez firmę KREDYTY-chwilówki, która już od kilku dobrych lat próbuje konkurować z Providentem.

Oprócz tego na rynku działa też wiele małych firm, których liczba raczej będzie się zmniejszać w związku z nowymi ograniczeniami, które nałożył ustawodawca na tego typu instytucje. Wymóg odpowiedniego kapitału w znacznym stopniu ograniczył działalność takich pożyczkodawców.

Warto jeszcze dodać ogólne tendencje związane z przenoszeniem działalności  do Internetu, to da się zauważyć spadek liczby firm działających w tradycyjny sposób.
Wiąże się to zarówno z dążeniem przedsiębiorców do obniżania cen, jak i zmianami w prawie, które ułatwiają taką działalność, a także ogólnymi tendencjami w społeczeństwie.

Zrozumiał to też Provident, który promuje teraz markę Hapi Pożyczki, która ma zapewnić tej firmie utrzymanie pozycji lidera na rynku pożyczek na raty.

Hapi pożyczki, działają już na rynku od kilku lat, firma jest uważana za solidną markę, a pożyczkobiorcy cenią sobie ciekawą ofertę, jasne warunki współpracy, a także prostą procedurą przyznawania pożyczki.

I to właśnie o wiele szybsza procedura, oraz brak wizyty konsultanta zalicza się do przewag pożyczek internetowych nad domowymi.
Do tego pożyczki przez internet rozliczane są w okresie miesięcznym, a nie tygodniowym jak ma to miejsce w przypadku pożyczki domowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

× 9 = 36